Scroll to top
cs

O nás

AQUA servis spol. s r.o. – společnost s bohatou historií a tradicí od roku 1941, kdy bylo založeno původní Instalatérství Vsetín. Naše firma, vznikla v roce 1992 a zakladatelé jsou Hanák Stanislav a Trefil Stanislav.

Specializujeme se na širokou škálu prací v oboru zdravotní instalace, ústředního vytápění a tepelných izolací potrubí. Naši odborníci provádějí montáže při výstavbě a rekonstrukcích výrobních hal, administrativních budov, školských zařízení, rodinných domků i bytů.

V posledních pěti letech jsme úspěšně rozšířili naši činnost o trubní rozvody a zhotovení strojoven pro průmyslové chlazení.

firma
Instalater-03

Jsme váš partner s pevným závazkem k profesionalitě, kvalitě a spokojenosti klientů. S naším týmem odborníků, kteří mají bohaté zkušenosti v odvětví, poskytujeme komplexní služby s důrazem na preciznost a efektivitu.

Při naší práci dbáme na udržitelnost a odpovědný přístup k životnímu prostředí. Využíváme moderní technologie a materiály s ohledem na minimalizaci ekologické stopy našich projektů.

Rozumíme, že každý projekt je unikátní. S přístupem šitým na míru pracujeme s klienty na nalezení optimálních řešení, která plně odpovídají jejich potřebám a očekáváním.

Jsme připraveni odpovědět na vaše otázky a začít spolupracovat na vašem projektu. Kontaktujte nás a dejte nám příležitost ukázat vám, proč jsme ideálním partnerem pro vaše potřeby v oblasti instalací, vytápění a izolac